قوانین شیک پوشی مردانه که حتما باید رعایت کنید

اولین نفری باشید که در این صفحه نظر میدهد.

قوانین شیک پوشی مردانه

موفقیت در هر کاری به رعایت اصول و قواعد آن کار وابسته است و قوانین شیک پوشی مردانه هم از این اصل مستثنی نیست.
 قوانین شیک پوشی مردانه به قوانینی گفته می‌شود که در مورد لباس‌های مردانه وضع شده است و هر مردی که می‌خواهد شیک پوش و جذاب به نظر برسد باید این قوانین شیک پوشی مردانه را رعایت کند.
البته این قوانین آن طور که به نظر می رسند پیچیده  سفت و سخت نیستند و می‌توان آن‌ها را در چند اصل و قاعده کلی خلاصه کرد.
پس از این که شما این قوانین شیک پوشی مردانه را فراگرفتید و در رعایت آن‌ها خبره شدید می‌توانید استایل شخصی خود را داشته باشید و به شیک پوشی به سبک خودتان ادامه دهید.
در این مقاله اختصاصی مهم‌ترین قوانین شیک پوشی مردانه را که همه آقایان باید رعایت کنند برای شما بیان خواهیم کرد.

مهم‌ترین قوانین شیک پوشی مردانه

اولین قانون شیک پوشی مردانه: اندازه‌های خود را بدانید

لباسی که اندازه شما نباشد هر چقدر هم که گران و زیبا باشد باعث شیک پوش شدن شما نخواهد شد.
اگر می‌خواهید استایلی جذاب و شیک مردانه داشته باشید حتما باید اندازه‌های خود را بدانید و متناسب با آن اندازه‌ها و سایزی که دارید خرید کنید.
راه‌های مختلفی برای اندازه گیری ابعاد بدن وجود دارد که در این مقاله می‌توانید آن را مطالعه کنید اما اگر در این مورد مطمئن نیستید می‌توانید به یک خیاط مراجعه کرده و از وی بخواهید تا اندازه‌های شما را به طور دقیق و حرفه‌ای بگیرد و یادداشت کند و در اختیار شما قرار دهد.
این نکته را هم به خاطر داشته باشید که اندازه‌های شما ثابت نیستند و می‌توانند تغییر کنند پس لازم برای شیک پوشی هر چند وقت یک بار این کار را انجام دهید تا شیک پوشی شما نمایان شود.
مهم‌ترین قوانین شیک پوشی مردانه

همیشه شیک پوشی کلاسیک را به مد روز ترجیح دهید

لباس‌های شیک مردانه هم مانند لباس‌های زنانه ترندها خاص خود را دارند که در هر دوره مد روز شده و در دوره‌ای دیگر به فراموشی سپرده می‌شوند.
اما لباس‌های کلاسیک از این تغیرات مستثنی هستند و همیشه مد روز و شیک باقی می‌مانند و شما همیشه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
با در نظر گرفتن این موارد می‌توان دریافت که هنگام خرید لباس، انتخاب لباس‌های کلاسیک به لباس‌های مد روز ارجحیت دارد
چون لباس‌های کلاسیک محدودیت زمانی ندارند و شما مجبور نیستید بعد از چند فصل فقط به خاطر دمده شدن، آن ها را کنار بگذارید.
پوشیدن لباس‌های کلاسیک نشانه شخصیت سطح بالای شما است که به مد روز و چیزهایی مثل این اهمیت نمی‌دهد و به طور ذاتی شیک پوش است.

مهم‌ترین قوانین شیک پوشی مردانه

همیشه لباس‌های باکیفیت را انتخاب کنید

هرچقدر هم که بودجه شما برای خرید لباس محدود باشد هرگز نباید سراغ لباس‌های ارزان و بی‌کیفیت بروید. خرید لباس ارزان نه تنها استایل شما را خراب می‌کند بلکه در درازمدت هزینه بیشتری را هم به شما تحمیل می‌کند.
چون لباس‌های بی‌کیفیت خیلی زودتر از آن چیزی که تصور می‌کنید غیرقابل پوشیدن خواهند شد و شما مجبور به خرید لباس‌های نو خواهید بود.
از طرف دیگر این لباس‌ها ارزش نگهداری، خشکشویی کردن و دیگر هزینه‌ها را هم ندارند مثلا هیچ کس نمی‌خواهد ده هزار تومان هزینه خشکشویی برای یک پیراهن بیست هزار تومانی بپردازد.
اما شما می‌توانید به جای خرید ۵ پیراهن بیست هزار تومانی یک پیراهن صدهزار تومانی باکیفیت تهیه کنید و برای مدت طولانی از آن استفاده کرده و استایلی شیک داشته باشید.

مهم‌ترین قوانین شیک پوشی مردانه

رنگ درست را برای لباس‌ها انتخاب کنید

یکی از قوانین شیک پوشی مردانه انتخاب لباس با رنگ مناسب است. رنگ لباس در