توصیف سبک لباس پوشیدن آقایان در یک کلمه!!

3/5 - (2 امتیاز)
شیک پوشی راه‌های مختلفی دارد و به سبک‌ها و روش‌های متفاوتی می‌توان استایلی مردانه و زیبا به وجود آورد. سبک لباس پوشیدن آقایان به شخصیت آن‌ها بستگی دارد، این که شما چه تصوری از خود دارید و چه چیزی در خودتان می‌بینید. پس قبل از این که سبک لباس پوشیدن خودتان را تعیین کنید باید به مرحله خودشناسی برسید.
نمی‌توان این حقیقت را انکار کرد که ظاهر اهمیت زیادی دارد و پیامی مستقیم به طرف مقابل شما منتقل می‌کند پس سبک لباس پوشیدن آقایان هم نشان دهنده چیزی است که می‌خواهند به نظر برسند.اما آیا می‌توان سبک لباس پوشیدن آقایان را در یک کلمه توصیف کرد؟در این مقاله اختصاصی درباره انواع سبک لباس پوشیدن آقایان مطالبی را بیان خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چطور سبک لباس پوشیدن خود را تعریف کنید و بر اساس آن عمل کنید.

آیا می‌توان سبک لباس پوشیدن آقایان را در یک کلمه توصیف کرد؟

سبک لباس پوشیدن آقایان خوش تیپ

این افراد شاید لزوما خوش تیپ‌ترین و جذاب‌ترین افراد اطراف شما نباشند اما این آقایان به شیک بودن و جذاب به نظر رسیدن اهمیت می‌دهند.

این اهمیت ممکن است برای جلب توجه خانم‌ها یا صرفا برای ارزش دادن به زیبایی باشد.

این‌ها کلماتی هستند که برای سبک لباس پوشیدن آقایان خوش تیپ اطلاق می‌شود:

منظم، زنده دل، عالی، انگلیسی، چشمگیر، ایتالیایی، دانشجویی،  جلف از نوع خوب، سفت و سخت، سطح بالا و شیک بدون تلاش.

این کلمات ترجمه شده از کلمات انگلیسی هستند که ممکن است تمام معنای آن را نرسانند اما می‌توانند راهنمای خوبی برای یک استایل شیک باشند.

البته برخی از این کلمات معنا و تعریف مشخصی دارند که در ادامه به دو مورد از آن‌ها می‌پردازیم.

استایل انگلیسی:

استایل مردان انگلیسی تعریف مشخصی دارد و با دو فاکتور شناخته می‌شود، فاکتور اول محدود بودن و خوددار بودن است.

استایل مردان انگلیسی هرگز توی چشم نمی‌زند چون آن‌ها معتقدند این خود شما هستید که باید دیده شوید نه لباس‌های شما. آن‌ها به رنگ‌های تیره و خنثی علاقه دارند و از طرح‌های کلاسیک و محافظه کارانه استفاده می‌کنند.

فاکتور دوم آب و هوا است. پارچه‌ها در لباس‌های انگلیسی ضخیم و دارای بافت هستند و برای هوای سرد و مرطوب این منطقه طراحی شده‌اند، پارچه‌هایی مثل فاستونی، لباس‌های بافتنی و کفش‌های چرم در مدل‌های کلاسیک از اجزای اصلی استایل انگلیسی هستند.

استایل انگلیسی نشانه‌ای از شیک پوشی و خوش تیپ بودن است که باعث می‌شود به عنوان یک جنتلمن واقعی دیده شوید.

سبک لباس پوشیدن آقایان

استایل دانشجویی:

استایل دانشجویی یا پرپی Preppy که به آن استایل ایوی لیگ هم گفته می‌شود (ایوی لیگ مجموعه دانشگاه‌های برتر آمریکا است که هاروارد، بوستون، ییل، پرینستون، دانشگاه پنسیلوانیا، دارتموث و کلمبیا را شامل می‌شود) در دهه ۱۸۹۰ آغاز شد و مردان جوان ثروتمند به وجود آورنده آن بودند چون می‌خواستند موقعیت خود را بدون جلب توجه بیش از حد نشان دهند.

آن‌ها از لباس‌هایی نسبتا گشاد و راحت با پارچه‌های معمولی استفاده می‌کردند طوری که لباس‌های بالاتنه شانه‌های راحت و بدون دارت داشته باشند و شلوارها هم بدون پیلی باشند.

لباس‌های فاستونی و مخمل کبریتی، پیراهن‌های نخی آکسفورد، کمربند چرم بافته شده و ژاکت بافتنی یقه هفت از اجزای اصلی استایل دانشجویی هستند که در رنگ‌های تیره و خنثی مثل قهوه‌ای تهیه می‌شوند.

برای تابستان هم می‌توان از پولوشرت، پیراهن آستین کوتاه، کفش چینو، کمربند نخی و کفش‌های قایقی استفاده کرد.

سبک لباس پوشیدن آقایان

سبک لباس پوشیدن آقایان کاری

سبک لباس پوشیدن آقایان کاری طوری است که بیش از هر چیزی ارتباط آن‌ها را با دنیای حرفه‌ای و مشاغل نشان می‌دهد .

این افراد جاه طلب هستند و به دنبال موفقیت می‌روند.

آن‌ها می‌خواهند قدرت و رقابت طلبی خود را در لباس‌های خود نیز نشان دهند.

کلماتی که با این سبک لباس پوشیدن آقایان در ارتباط است